ARCAS - LED zseblámpa 5W 200lm 200m 3xLR14 C (30700016)
0 / 5
0 / 5
A termék 3 db C elemmel működik! (Nem tartalmazza!) Fénytávolság: 200 m
| Termék ID: | #6358002 |
| EAN kód: | 4260030255405 |
| Anyag: | Alumínium |
| Átmérő (mm): | 38 mm |
| Fényszín: | Hideg fehér |
| Feszültség (V): | 4.5 V |
| Foglalat: | Beépített LED |
| Jótállás: | 2 év |
| Jótállás (év): | 2 év |
| LED csip típus: | SMD LED |
| Lumen (lm): | 200 lm |
| Magasság (mm): | 240 mm |
| Szín: | Fekete |
| Színváltoztatható: | Nem |
| Teljesítmény (W): | 5 W |