Berner - 341709 LED Zsebfényszóró (zseblámpa) (341709)
0 / 5
0 / 5
Szállítási idő: 1-3 munkanap Személyes átvétel esetén: 1-2 munkanap Szállítási díj: Br. 24 990 Ft felett ingyenes, az alatt br. 1390 Ft A megadott időtartam a raktárkészletről elérhető termékekre értendő. Amennyiben üzletek közötti árumozgatás szükséges, a feltüntetett időtartam megnövekedhet 3-5 munkanappal. Egyedi méretű/kialakítású termékeknél külön szállítási díj kerül felszámolásra, ez a termék adatlapján minden esetben jelezzük! Raktárkészletről nem elérhető termék esetében a beszerzési időről érdeklődjön Webáruházunk chat felületén vagy az info@timarszerszam. hu e-mail címen.
| Termék ID: | #6357178 |
| Cikkszám: | 341709 |
| Energiaellátás: | USB-töltő |
| IP-védettség: | IP65 |
| LED típus: | COB |
| Lumen: | 1000 lm |
| Méret: | 140 x 141 x 45mm (h x sz x m) |
| Színhőmérséklet: | ,3, |
| Színhőmérséklet (számmal): | 6500 |
| Teljesítmény: | 10 W |