brennenstuhl - LED-es kézi munkalámpa, védőcsöves, 570 lm (1175470012)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6357648 |
| Anyag: | műanyag |
| Foglalat: | LED modul |
| Hosszúság méret: | 40 mm |
| Lámpatest fényáram: | 570 lm |
| Magasság méret: | 340 mm |
| Szélesség méret: | 120 mm |
| Szín: | fekete, sárga |
| Színhőmérséklet: | 5700 K |
| Védettség: | IP65 |