Camelion - LED Zseblámpák Elemekről Üzemeltetett (HP7011-3R03PBP1)
0 / 5
0 / 5
A termék 3 db R03P elemet is tartalmaz! A termék elérhető piros és zöld színben is!
| Termék ID: | #6357842 |
| EAN kód: | 4260216450136 |
| Anyag: | Műanyag |
| Átmérő (mm): | 39 mm |
| LED csip típus: | SMD LED |
| Lumen (lm): | 150 lm |
| Magasság (mm): | 105 mm |
| Szín: | Színes |