Elemes LED toll lámpa 150 lumen, tartozék elemmel (NEB-POC-0007-G)
0 / 5
0 / 5
A NEBO COLUMBO 150 egy praktikus toll lámpa, amely eloxált alumíniumból készült és 4 szeres zoommal rendelkezik. Víz- és porálló kivitele által strapabíró zseblámpa. Easy Touch technológiával készült, 3 üzemmód közül választhatunk 150 lumen fényerőig. Az acél zsebcsipesszel praktikusan rögzíthető zsebre, így mindig könnyedén elérhető, ha szükségünk van rá. Víz- és porálló kivitelű, széles körben napi használati kellék lehet. Alkalmas különböző szereléseknél szűk, nehezen hozzáférhető helyek megvilágítására, továbbá egészségügyben pl. garatvizsgáló eszközként is kiváló.
| Termék ID: | #6357220 |
| Anyag: | alumínium |
| Foglalat: | LED modul |
| Hosszúság méret: | 177 mm |
| Lámpatest fényáram: | 150 |
| Magasság méret: | 108 mm |
| Szélesség méret: | 17 mm |
| Szín: | szürke, piros |
| Színhőmérséklet: | 6000 K |
| Védettség: | IP67 |