EMOS - COB LED zseblámpa 3W 100lm 3xAAA 12db, display box (P4705)
0 / 5
0 / 5
Termék leírás Praktikus, LED ütésálló elemlámpa, ideális a nyaralóba, kempingezéshez, de áramkimaradáskor otthon is használható fényforrásként.
| Termék ID: | #6357432 |
| a töltés LED jelzése: | nincs megadva |
| akkumulátor típusa: | LR03 (1,5 V) |
| anyag: | alumínium |
| az akkumulátor állapotának LED-es jelzése: | nincs megadva |
| elem a csomag része: | igen |
| értékesítési csomagolás: | 12 db, kínálódoboz |
| feltöltési idő: | nincs megadva |
| fényáram: | COB LED 100 % – 100 lm |
| fényforrás: | COB LED |
| fókusz: | nem |
| garancia-időszak: | 2 év |
| jellemzők: | hurok |
| max. világítási távolság: | 20 m |
| maximális fényárama: | 100 lm |
| méretek: | 102 × 28 × 28 mm |
| speciális funkciók: | nincs megadva |
| súly: | nincs megadva |
| szín: | fekete, szürke, ezüst |
| táplálás: | 3× AAA |
| tartozékok: | nincs megadva |
| tölthető: | nem |
| töltőcsatlakozó típusa: | nincs megadva |
| ütésállóság: | igen |
| üzemidő részletezés: | COB LED 100 % – 28 óra |
| üzemmódok: | COB LED 100 % |
| világítási idő: | 28 óra |
| világítási távolság: | COB LED 100 % – 20 m |
| világítási üzemmódok száma: | 1 |
| vízálló: | igen (IP43) |