OSRAM - LED fejlámpa (Value Class Flashlight) (4099854175725)
0 / 5
0 / 5
A LEDVANCE LED fejlámpa ergonomikus kialakítása biztosítja, hogy minden helyzetben jól használhasd. Kétféle, 80 és 40 lumenes üzemmódban használhatod. A kocka alakú dizájnja nemcsak modern megjelenésű, hanem praktikus is, hiszen stabilan áll bármilyen felületen. A lámpa elemes működése biztosítja, hogy mindig rendelkezésre álljon, anélkül hogy aggódnod kellene a töltés miatt.
| Termék ID: | #6357308 |
| Anyag: | műanyag |
| Foglalat: | LED modul |
| Hosszúság méret: | 60 mm |
| Lámpatest fényáram: | 80 lm |
| Lámpatest teljesítmény: | 1,6 W LED modul |
| Névleges teljesítmény: | 1.6 W |
| Szélesség méret: | 44 mm |
| Szín: | narancssárga, fekete |
| Színhőmérséklet: | 6500K |
| Teljesítmény (Watt): | 0-4,9 W LED modul |