OSRAM - LED kézilámpa, akkumulátoros, 300 lm (Flashlight Spotlight) (4099854175763)
0 / 5
0 / 5
A LEDVANCE LED kézilámpa kiváló választás különböző beltéri és kültéri munkákhoz, köszönhetően sokoldalú funkcióinak. A fényáramát három lépésben, 300 és 100 lumen között állíthatod. Egy töltéssel akár 3,5 órán keresztül is üzemel. IP64-es védettsége biztosítja, hogy hatékonyan ellenáll a por- és vízpermetnek, így bármilyen időjárási körülmények között használható. A tripod állvány stabilitást és rugalmasságot biztosít, a gumis, csúszásmentes ház pedig növeli a lámpa tartósságát és könnyű kezelhetőségét. Az akkumulátoros kialakítás lehetővé teszi a szabad mozgást és a könnyű hordozhatóságot, így bárhol, bármikor használható.
| Termék ID: | #6357713 |
| Anyag: | műanyag, fém |
| Foglalat: | LED modul |
| Hosszúság méret: | 203 mm |
| Lámpatest fényáram: | 300 lm |
| Lámpatest teljesítmény: | 3+1 W LED modul |
| Névleges teljesítmény: | 4 W |
| Szélesség méret: | 159 mm |
| Szín: | fekete, narancssárga |
| Színhőmérséklet: | 6500K |
| Teljesítmény (Watt): | 0-4,9 W LED modul |
| Védettség: | IP64 |