OSRAM - LEDguardian SL103 biztonsági jelzőlámpa IP54 (LEDSL103)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6357286 |
| Anyag: | műanyag |
| Fejelés: | led modul |
| Hosszúság méret: | 90 mm |
| Magasság méret: | 236 mm |
| Névleges teljesítmény: | 3 W |
| Szélesség méret: | 43 mm |
| Szín: | narancssárga |