OSRAM - szekrényvilágító LED lámpa, mozgásérzékelővel (Linear) (4058075504363)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6357103 |
| Anyag: | műanyag |
| Hosszúság méret: | 324 mm |
| Lámpatest fényáram: | 120 lm |
| Lámpatest teljesítmény: | 2.35 |
| Magasság méret: | 15 mm |
| Névleges feszültség: | 5 V |
| Szélesség méret: | 47 mm |
| Szín: | fehér |
| Színhőmérséklet: | 4000 K |
| Teljesítmény (Watt): | 0-4,9 W LED modul |
| Védettség: | IP20 |