SUPERFIRE - Latarka Superfire M12 8000 LM (M12)
0 / 5
0 / 5
Superfire M12 8000lm zseblámpa A Superfire M12 egy elképesztő 8000 lumen fényerővel rendelkező zseblámpa, amelyet azok számára hoztak létre, akiknek megbízható és intenzív fényre van szükségük szélsőséges körülmények között. Tökéletes lesz hegyi expedíciókhoz, éjszakai sétákhoz, mentési műveletekhez, valamint olyan mindennapi helyzetekben, ahol megbízható és erős világításra van szükség. Különböző fénymódok bármely expedícióhoz A Superfire M12 zseblámpa akár 6 fénymódot kínál, amelyek különböző körülmények között is jól működnek. Választhat gyenge, közepes és erős megvilágítás között, a fényerőt az aktuális igényekhez igazíthatja, míg a Strobe és SOS üzemmódok nélkülözhetetlenek vészhelyzetekben. A dupla kattintással elérhető turbó funkcióval a zseblámpa eléri teljes, 8000 lumenes teljesítményét, eloszlatva a sötétséget, és lehetővé téve, hogy széles területet világítson meg hatékonyan. Hosszú élettartamú működés - akár 8,5 órán keresztül A zseblámpa 4 darab 18650-es akkumulátorral van felszerelve, amelyek összkapacitása 8000 mAh, így egyetlen feltöltéssel akár 8,5 óra folyamatos működést biztosít. Az USB-C porton keresztül történő töltés képessége rendkívül praktikussá teszi - bárhol feltöltheti, ahol USB-s áramforráshoz fér hozzá. Robusztus, minden időjárási körülménynek ellenálló kialakítás A tartós alumíniumötvözetből készült M12 zseblámpa akár 1 méterről történő leejtésállósággal és IP44-es vízállósággal rendelkezik. Esőben, nedvességben és még kedvezőtlen terepviszonyok között is számíthatsz rá. Ez a zseblámpa egy igényes felhasználók számára tervezett tartós eszköz. Tartalmazza a következőket:
Zseblámpa
Lanyard
USB-C-USB-A töltőkábel Gyártó SuperfireModell M12Fényerősség 8000 lmMegvilágítási tartomány 350 mTeljesítmény 112 WMűködési idő Legfeljebb 8,5 óraTöltési idő Körülbelül 6,5 óraAz akkumulátor kapacitása 8000 mAh / 18650 x4Fény módok Gyenge fény, Közepes fény, Erős fény, Stroboszkóp, SOS, TurboVízálló IP44 Gyártói információk Gyártó neve: MJCM SARL Email: service@superfire. com Ország: FR Város: Paryż Cím: 78 Avenue des Champs-Élysées Bureau 326, 75008 Kapcsolattartók Kapcsolattartó neve: MJCM SARL Email: mjcm190928@gmail. com Ország: FR Város: Paryż Cím: 78 Avenue Bureau 326, 75008
| Termék ID: | #6357708 |
| A módok száma: | 6 |
| Állapot: | Új |
| Bruttó tömeg: | 440 g |
| Csomagolás állapota: | eredeti |
| Domináns szín: | fekete |
| Gyártó kód: | M12 |
| Használati útmutató letöltés: | https://files.innpro.pl/Superfire/6975515770745 |
| Hosszúság: | 11,80 cm |
| Lumen (lm): | 8000 |
| Magasság: | 4,30 cm |
| Mennyiség dobozonként: | 35 db. |
| Modell: | M12 |
| Nettó tömeg: | 400 g |
| Szélesség: | 4,60 cm |
| Tápegység: | Akkumulátoros |
| Teljesítmény bemenet: | usb c |
| Termék neve: | Latarka Superfire M12 8000 LM |
| Típus: | Klasszikus |
| További funkciók: | Strobe | SOS |
| További jellemzők: | rögzítő klip |