Ultratech - Focus LED 3W fókuszálható elemlámpa, 120 lm, 3xAAA, elem nélkül (UT-LEDF3W)
0 / 5
0 / 5
* 3 Watt teljesítményű LED fényforrás * Fókuszálható fénynyaláb * Ütésálló és tartós ABS műanyag ház * Fröccsenő víz elleni védelem * Kisméretű és könnyű, bárhová magával viheti * Csuklópánt a kényelmes használat érdekében * 3 darab AAA elem mel működik, mely nem tartozék
| Termék ID: | #6357898 |
| EAN kód: | 5999560916379 |
| Anyag: | ABS műanyag |
| Átmérő: | 3.3 cm |
| Domináns szín: | 000000 |
| Fényáram: | 120 lumen |
| Magasság: | 11 cm |
| Méret: | 3,3x11 cm |
| Szállítási idő: | 2 munkanap |
| Szín: | Fekete |
| Teljesítmény: | 3 W |
| Védettség: | IP44 |