Maped Picnik - Duplafalú Ételtartó 350 ml Rozsdamentes Acél Kék Concept Kids (IMA876003)
0 / 5
0 / 5
Színes élmény gyerekeknek, hogy az iskolai tízórai elfogyasztása is vidáman teljen! Vidám megjelenésű ételtartó a hideg és meleg ételekhez egyaránt. - fogantyúval ellátva a könnyű nyitásért és hordozásért - szivárgásmentes: ideális mártásos ételekhez, levesekhez, vagy akár vágott gyümölcsökhoz is - rozsdamentesacél test - szigetelt: melegen vagy frissen tartja a tartalmát a következő étkezésig - 4 órán át melegen, vagy 6 órán át hidegen tartja a tartalmát Cégtörténet „A MAPED 1947-ben a francia Alpokban alapított családi vállalkozásként indult. Kezdetekben hagyományos sárgaréz körzők gyártásával foglalkoztunk és egészen 1958-ig kizárólag csak azokat gyártottuk. Napjainkra a világ egyik vezető márkájává váltunk az iskola- és irodaszerek területén. Célunk, hogy minél innovatívabb termékeket kínáljunk, kiváló minőségben. Igyekszünk megújítani a hagyományos iskolaszereket a vásárlók igényeinek megfelelően, ennek érdekében olyan termékek fejlesztését tűztük ki célul magunk előtt, amelyek nem csak jól használhatók, de színükben, teljesítményükben és formájukban meghódítják használójuk szívét. A termékek szigorú minőségellenőrzési teszteken mennek keresztül a gyártás során. Leányvállalatainkon és disztribúciós partnereinken keresztül több mint 125 országban vannak jelen termékeink és teszik boldoggá az iskolásokat és az irodákban dolgozókat.
| Termék ID: | #5706473 |
| Cikkszám: | IMA876003 |
| EAN kód: | 3541487600309 |
| Főkategória: | Iskolatáska, hátizsák |
| Hosszúság (cm): | 8.2 cm |
| Kifutó termék: | Igen |
| Kiszerelés: | Darab |
| Kollekció: | Concept Kids |
| Magasság (cm): | 16 cm |
| Súly (gr): | 300 gr |
| Súly (kg): | 0.3 |
| Szélesség (cm): | 8.2 cm |
| Szín: | Kék |
| Terméktípus: | Ételtartó doboz |
| Űrtartalom (ml): | 350 |