Rösle - szilikon üveg fedél, 12 cm (15729)
0 / 5
0 / 5
Praktikus fedő szilárd üvegből az edények és tálak légmentesen zárásához. A szilikonból készült kerek tömítőgyűrűgarantálja a biztonságos tapadást és az légmentes zárást. A tál tartalma kinyitás nélkül ellenőrizhető. Mosogatógépben mosható.
| Termék ID: | #5705127 |
| Anyag: | Glas Sodalime edzett, szilikon |
| Funkcionális elem átmérője (cm): | 12,0 |
| Hőállóság (° C): | 180 |
| Hossza: | 14,4 cm |
| Indukciós kompatibilis: | Nem |
| Közvetlen kapcsolat az élelmiszerrel: | Igen |
| Magasság: | 1,6 cm |
| Mosogatógép barát: | Igen |
| Súly: | 0,125 kg |
| Sütő-biztos: | Nem |
| Szélesség: | 13.2 cm |
| Szín: | fekete, átlátszó |
| Tűzhely kompatibilitás: | Nem |