Rösle - tároló doboz szilikon peremes üveg fedéllel, 12 cm (16557)
0 / 5
0 / 5
Melyik méret szükséges? 0,5 L-ben elfér: kb. 400 g liszt kb. 500 g cukor kb. 250 g őrölt dió1 L-ben elfér kb. 800 g liszt kb. 1 kg cukor kb. 500 g őrölt dió
| Termék ID: | #5705051 |
| Alap átmérő (cm): | 12,0 |
| Anyag: | 18/10 rozsdamentes acél, szilikon |
| Felület: | fényes / matt, sima |
| Funkcionális elem átmérője (cm): | 12,0 |
| Hőállóság (° C): | 180 |
| Hossza: | 14,6 cm |
| Indukciós kompatibilis: | Nem |
| Kapacitás (l): | 1,40 |
| Közvetlen kapcsolat az élelmiszerrel: | Igen |
| Magasság: | 12.5 cm |
| Mosogatógép barát: | Igen |
| Súly: | 0,465 kg |
| Sütő-biztos: | Nem |
| Szélesség: | 13.3 cm |
| Szín: | fekete |
| Tűzhely kompatibilitás: | Nem |