Rösle - tároló doboz üveg szilikon üveg fedélell, 12 cm (16556)
0 / 5
0 / 5
A Rösle tároló doboz rozsdamentes acél anyaga ideális a különböző élelmiszerek tárolásához. Nem befolyásolja az ételek ízét, miközben könnyen tisztítható és tartós. A tároló dobozok több méretben kaphatóak, tökéletes megoldást kínálva minden igényhez. Az üvegfedélen lévő szilikon szegély légmentesen lezárja a tartályokat, megőrizve az ízeket, és gátolva az edényben tárolt anyagok nedvesedését. A lapos fedél praktikus, mivel a tartályokat könnyen egymásra pakolhatja, megkönnyítve a tárolásukat.
| Termék ID: | #5706007 |
| Alap átmérő (cm): | 12,0 |
| Anyag: | 18/10 rozsdamentes acél, szilikon |
| Felület: | fényes / matt, sima |
| Funkcionális elem átmérője (cm): | 12,0 |
| Hőállóság (° C): | 180 |
| Hossza: | 13,5 cm |
| Indukciós kompatibilis: | Nem |
| Kapacitás (l): | 0,70 |
| Közvetlen kapcsolat az élelmiszerrel: | Igen |
| Magasság: | 6,5 cm |
| Mosogatógép barát: | Igen |
| Súly: | 0,32 kg |
| Sütő-biztos: | Nem |
| Szélesség: | 13.5 cm |
| Szín: | fekete |
| Tűzhely kompatibilitás: | Nem |