Rösle - tároló doboz üveg szilikon üveg fedéllel, 16 cm (16559)
0 / 5
0 / 5
A Rösle tároló doboz rozsdamentes acél anyaga ideális a különböző élelmiszerek tárolásához. Nem befolyásolja az ételek ízét, miközben könnyen tisztítható és tartós. A tároló dobozok több méretben kaphatóak, tökéletes megoldást kínálva minden igényhez. Az üvegfedélen lévő szilikon szegély légmentesen lezárja a tartályokat, megőrizve az ízeket, és gátolva az edényben tárolt anyagok nedvesedését. A lapos fedél praktikus, mivel a tartályokat könnyen egymásra pakolhatja, megkönnyítve a tárolásukat. Melyik méret szükséges? 0,5 L-ben elfér: kb. 400 g liszt kb. 500 g cukor kb. 250 g őrölt dió1 L-ben elfér kb. 800 g liszt kb. 1 kg cukor kb. 500 g őrölt dió
| Termék ID: | #5706413 |
| Alap átmérő (cm): | 16,0 |
| Anyag: | 18/10 rozsdamentes acél, szilikon |
| Felület: | fényes / matt, sima |
| Funkcionális elem átmérője (cm): | 16,0 |
| Hossza: | 16,5 cm |
| Indukciós kompatibilis: | Nem |
| Kapacitás (l): | 2,40 |
| Közvetlen kapcsolat az élelmiszerrel: | Igen |
| Magasság: | 6,5 cm |
| Mosogatógép barát: | Igen |
| Összetétel: | Szilikon sima fekete, nemesacél 18/10 fényes / matt |
| Súly: | 0,77 kg |
| Sütő-biztos: | Nem |
| Szélesség: | 16.0 cm |
| Szín: | fekete |
| Tűzhely kompatibilitás: | Nem |