Rösle - üveg szilikon fedő, 20 cm (15731)
0 / 5
0 / 5
Praktikus fedél szilárd üvegből az edények és tálak légmentesen lezárásához. A szilikonból készült kerek tömítőgyűrű remekül tapad a tartály falához, garantálva a biztonságos tapadást és a lémentes zárást. A tál tartalma kinyitás nélkül ellenőrizhető. Mosogatógépben mosható.
| Termék ID: | #5705194 |
| Anyag: | Üveg Sodalime edzett, szilikon |
| Funkcionális elem átmérője (cm): | 2,0 |
| Hossza: | 23,0 cm |
| Indukciós kompatibilis: | Nem |
| Közvetlen kapcsolat az élelmiszerrel: | Igen |
| Magasság: | 1,8 cm |
| Mosogatógép barát: | Igen |
| Súly: | 0,4 kg |
| Sütő-biztos: | Nem |
| Szélesség: | 22.0 cm |
| Szín: | fekete, átlátszó |
| Tűzhely kompatibilitás: | Nem |