AKORD - SJ. 0159 Skandináv Szövet Szék Bükkfa Zöld (AKO-CSJ-0159-GR)
0 / 5
0 / 5
Elegáns skandináv stílusú szék zöld szövetkárpittal és bükkfa lábakkal. Tökéletes választás nappaliba, irodába vagy étkezőbe, egyesítve a kényelmet és a modern dizájnt. Skandináv Elegancia és Kényelem TalálkozásaA modern skandináv dizájn és a praktikus funkcionalitás tökéletes ötvözete ez a zöld szövettel kárpitozott szék. A bükkfa lábak és a puha szövetkárpit harmonikus egységet alkotnak, míg az ergonomikus kialakítás maximális kényelmet biztosít. A szék kompakt méretei ellenére rendkívül stabil és tartós konstrukcióval rendelkezik. Ideális választás étkezőbe, nappaliba, irodába vagy váróterembe. A szék négy darabos szettben kapható, így tökéletes megoldást nyújt teljes étkező vagy tárgyaló berendezéséhez. Előnyök
Strapabíró szövetkárpit a hosszú élettartamért
Ergonomikus kialakítás a maximális kényelemért
Időtlen skandináv dizájn, amely bármely térbe illeszkedik
Főbb tulajdonságok
Anyaghasználat: Prémium minőségű szövet és természetes bükkfa
Stabilitás: Keresztmerevítős lábszerkezet a tökéletes egyensúlyért
Teherbír ás: 130 kg maximális terhelhetőség
Technikai adatokMéretek (Sz x Mé x Ma) 45,5 x 59 x 82,5 cmÜlésmagasság 41,5 cmÜlőfelület mérete 40 x 53 cmSúly 5,15 kg/dbSzett tartalma 4 db székVálassza ezt a modern skandináv széket otthona vagy irodája stílusos kiegészítőjeként!
| Termék ID: | #1586202 |
| EAN kód: | 5907512212127 |
| Alap: | Fa bükkfa lábak |
| Anyaga: | Szövet |
| Arukereso.hu Export Category: | Étkezőszék |
| Csomag 1. Hosszúság (cm): | 69 |
| Csomag 1. Magasság (cm): | 56 |
| Csomag 1. Súly (kg): | 13,05 |
| Csomag 1. Szélesség (cm): | 51 |
| Csomag 2. Hosszúság (cm): | 82 |
| Csomag 2. Magasság (cm): | 12 |
| Csomag 2. Súly (kg): | 8,85 |
| Csomag 2. Szélesség (cm): | 50 |
| Csomagok száma: | 2 |
| Csomagolás hosszúsága (cm): | 82 |
| Csomagolás magassága (cm): | 63 |
| Csomagolás szélessége (cm): | 56 |
| Csomagolás térfogata (m3): | 0.289296 |
| Háttámla: | Szövet |
| Kárpit színe: | Zöld |
| Lábak típusa: | Kereszt |
| Maximális terhelhetőség: | 130 kg |
| Összekapcsolás: | SJ.0159 |
| Összeszerelés: | Összeszerelhető bútor |
| Szállítási hosszúság (cm): | 82 |
| Szállítási magasság (cm): | 63 |
| Szállítási súly (kg): | 21.9 |
| Szállítási szélesség (cm): | 56 |
| Szék magassága: | 82,5 cm |
| Szék teljes mélysége: | 59 cm |
| Szék teljes szélessége: | 45,5 cm |
| Székek száma a készletben: | 4 |
| Szín: | Zöld |
| Teljes súly: | 22,10 kg |
| Termék súlya: | 20,6 kg |
| Típusnév: | Sj-0159-Szek-Zold |
| Ülőfelület mélysége: | 53 cm |
| Ülőfelület szélessége: | 40 cm |
| Ülőmagasság: | 41,5 cm |
| Váz színe: | Bükk |