AKORD - SJ. 040 Bársony Étkezőszék Szürke Steppelt (AKO-2xCSJ-040-GR)
0 / 5
0 / 5
Elegáns, modern étkezőszék szett puha bársony kárpitozással és steppelt kialakítással. A fekete fémlábak és a szürke bársony tökéletes kombinációja stílusos megjelenést kölcsönöz bármely étkező vagy nappali számára. Luxus és kényelem modern köntösbenAz AKORD SJ. 040 étkezőszék kollekció a modern dizájn és a klasszikus kényelem tökéletes ötvözete. A szék különleges, steppelt kárpitozása puha bársony anyagból készült, amely kellemes tapintást és hosszan tartó kényelmet biztosít. A karfás kialakítás extra támasztékot nyújt, míg a fekete fémlábak stabil alapot biztosítanak. Ez a két darabos szett ideális választás azoknak, akik értékelik az elegáns megjelenést és a praktikus funkcionalitást. Előnyök
Ergonomikus kialakítás a maximális kényelemért
Stílusos steppelt kárpitozás modern megjelenéssel
Strapabíró szerkezet 125 kg teherbírással
Főbb tulajdonságok
Bársony kárpitozás: Puha, kellemes tapintású felület
Karfás kialakítás: Kényelmes támasz hosszabb étkezések során
Fekete fémlábak: Modern megjelenés és stabilitás
Technikai adatokMéretek (Sz x Mé x Ma) 55 x 58,5 x 81 cmÜlőmagasság 49 cmÜlőfelület mérete 41 x 41 cmTeherbírás 125 kgCsomag súlya 14,4 kgEmelje otthona stílusát ezzel a modern és kényelmes székpárral!
| Termék ID: | #1586138 |
| EAN kód: | 5907512214329 |
| Alap: | Acél |
| Anyaga: | Velúr |
| Arukereso.hu Export Category: | Étkezőszék |
| Csomag 1. Hosszúság (cm): | 73 |
| Csomag 1. Magasság (cm): | 56 |
| Csomag 1. Súly (kg): | 14,4 |
| Csomag 1. Szélesség (cm): | 55 |
| Csomagok száma: | 1 |
| Csomagolás hosszúsága (cm): | 73 |
| Csomagolás magassága (cm): | 55 |
| Csomagolás szélessége (cm): | 56 |
| Csomagolás térfogata (m3): | 0.22484 |
| Háttámla: | Velúr |
| Kárpit színe: | Szürke |
| Lábak típusa: | Egyenes |
| Maximális terhelhetőség: | 125 kg |
| Összekapcsolás: | SJ.040 |
| Összeszerelés: | Összeszerelhető bútor |
| Szállítási hosszúság (cm): | 73 |
| Szállítási magasság (cm): | 55 |
| Szállítási súly (kg): | 14.4 |
| Szállítási szélesség (cm): | 56 |
| Szék magassága: | 81 cm |
| Szék teljes mélysége: | 58,5 cm |
| Szék teljes szélessége: | 55 cm |
| Székek száma a készletben: | 2 |
| Szín: | Szürke |
| Teljes súly: | 14,40 kg |
| Termék súlya: | 27,8 kg |
| Típusnév: | 2x-Sj-040-Szek-Szurke |
| Ülőfelület mélysége: | 41 cm |
| Ülőfelület szélessége: | 41 cm |
| Ülőmagasság: | 49 cm |
| Váz színe: | Fekete |