AKORD - SJ. 0488 Bársony Étkezőszék Fekete Steppelt 4 darabos szett (AKO-4xCSJ-0488-BL)
0 / 5
0 / 5
Modern, steppelt kialakítású bársony étkezőszék szett, amely négy darab elegáns, fekete székből áll. A fém lábszerkezet és a puha bársonykárpit tökéletes kombinációja stílusos megjelenést kölcsönöz otthonának. Elegáns kényelem modern kivitelbenAz AKORD SJ. 0488 étkezőszék kollekció a modern design és a praktikus kényelem tökéletes ötvözete. A steppelt bársonykárpitozás nem csak szemet gyönyörködtető, de rendkívül kényelmes ülőfelületet is biztosít. A fekete fém lábszerkezet stabil alapot nyújt, míg a szék teljes kialakítása időtlen eleganciát sugároz. Ez a négyes székkészlet ideális választás mind modern, mind klasszikus étkező- vagy nappaliterekbe. A minőségi anyagok és a precíz kidolgozás hosszú élettartamot garantálnak. Előnyök
Steppelt kárpitozás a maximális kényelemért és elegáns megjelenésért
Stabil, fekete fém lábszerkezet modern kereszt kialakítással
Könnyen tisztítható, tartós bársonyhuzat
Főbb tulajdonságok
Kárpitozás: Prémium minőségű fekete bársony anyag a hosszú élettartamért
Lábszer kezet: Strapabíró fekete fém kereszttalp a stabilitásért
Terhelhe tőség: 130 kg maximális teherbírás székenként
Technikai adatokMéretek (Sz x Mé x Ma) 49 x 61 x 83 cmÜlésmagasság 46 cmÜlőfelület mérete 44 x 40,5 cmSúly/szék 5,3 kgSzettek száma 4 db/csomagEmelje otthona stílusát ezzel a modern és kényelmes székgarnitúrával!
| Termék ID: | #1585402 |
| EAN kód: | 5907512217436 |
| Alap: | Acél |
| Anyaga: | Velúr |
| Arukereso.hu Export Category: | Étkezőszék |
| Csomag 1. Hosszúság (cm): | 90 |
| Csomag 1. Magasság (cm): | 56 |
| Csomag 1. Súly (kg): | 24,9 |
| Csomag 1. Szélesség (cm): | 57 |
| Csomagok száma: | 1 |
| Csomagolás hosszúsága (cm): | 90 |
| Csomagolás magassága (cm): | 56 |
| Csomagolás szélessége (cm): | 57 |
| Csomagolás térfogata (m3): | 0.28728 |
| Háttámla: | Velúr |
| Kárpit színe: | Fekete |
| Lábak típusa: | Kereszt |
| Maximális terhelhetőség: | 130 kg |
| Összekapcsolás: | 4x SJ.0488 |
| Összeszerelés: | Összeszerelhető bútor |
| Szállítási hosszúság (cm): | 90 |
| Szállítási magasság (cm): | 56 |
| Szállítási súly (kg): | 24.9 |
| Szállítási szélesség (cm): | 57 |
| Szék magassága: | 83 cm |
| Szék teljes mélysége: | 61 cm |
| Szék teljes szélessége: | 49 cm |
| Székek száma a készletben: | 4 |
| Szín: | Fekete |
| Teljes súly: | 24,90 kg |
| Termék súlya: | 21,2 kg |
| Típusnév: | 4x-Sj-0488-Fekete-Szek |
| Ülőfelület mélysége: | 40,5 cm |
| Ülőfelület szélessége: | 44 cm |
| Ülőmagasság: | 46 cm |
| Váz színe: | Fekete |