AKORD - SJ. 0488 Bársony Étkezőszék Rózsaszín Steppelt (AKO-CSJ-0488-P)
0 / 5
0 / 5
Modern, steppelt kárpitozású étkezőszék puha bársony huzattal és fekete fém lábakkal. Elegáns és kényelmes választás az étkezőbe vagy a nappaliba. Elegáns kényelem modern dizájnnalAz AKORD SJ. 0488 étkezőszék tökéletes választás azoknak, akik a stílust és a kényelmet egyaránt fontosnak tartják. A rózsaszín bársony kárpitozás és a steppelt minta elegáns megjelenést kölcsönöz, míg az ergonomikus kialakítás maximális kényelmet biztosít. A fekete fém lábak modern megjelenést és stabil tartást nyújtanak. A szék kiváló minőségű anyagokból készült, és tökéletesen illeszkedik mind modern, mind klasszikus enteriőrökbe. Előnyök
Luxus megjelenésű steppelt kárpitozás, amely elegáns megjelenést kölcsönöz
Ergonomikus kialakítás a maximális kényelemért
Stabil, fekete fém lábszerkezet tartós használhatóságot biztosít
Főbb tulajdonságok
Bársony kárpitozás: Puha tapintás és kellemes ülésélmény
Steppelt háttámla: Elegáns megjelenés és extra kényelem
Fém lábszerkezet: Modern dizájn és kiváló stabilitás
Technikai adatokMéretek (Sz x Mé x Ma) 49 x 61 x 83 cmÜlésmagasság 46 cmTeherbírás 130 kgSúly 5,3 kgAnyag Bársony, fémVálassza ezt a stílusos és kényelmes széket otthonába!
| Termék ID: | #1585915 |
| EAN kód: | 5907512212011 |
| Alap: | Acél |
| Anyaga: | Velúr |
| Arukereso.hu Export Category: | Étkezőszék |
| Csomag 1. Hosszúság (cm): | 75 |
| Csomag 1. Magasság (cm): | 52 |
| Csomag 1. Súly (kg): | 6,8 |
| Csomag 1. Szélesség (cm): | 35 |
| Csomagok száma: | 1 |
| Csomagolás hosszúsága (cm): | 75 |
| Csomagolás magassága (cm): | 35 |
| Csomagolás szélessége (cm): | 52 |
| Csomagolás térfogata (m3): | 0.1365 |
| Háttámla: | Velúr |
| Kárpit színe: | Rózsaszín |
| Lábak típusa: | Kereszt |
| Maximális terhelhetőség: | 130 kg |
| Összekapcsolás: | SJ.0488 |
| Összeszerelés: | Összeszerelhető bútor |
| Szállítási hosszúság (cm): | 75 |
| Szállítási magasság (cm): | 35 |
| Szállítási súly (kg): | 6.8 |
| Szállítási szélesség (cm): | 52 |
| Szék magassága: | 83 cm |
| Szék teljes mélysége: | 61 cm |
| Szék teljes szélessége: | 49 cm |
| Székek száma a készletben: | 1 |
| Szín: | Rózsaszín |
| Teljes súly: | 6,80 kg |
| Termék súly (kg): | 5.3 |
| Termék súlya: | 5,3 |
| Típusnév: | Sj-0488-Szek-Rozsaszin |
| Ülőfelület mélysége: | 40,5 cm |
| Ülőfelület szélessége: | 44 cm |
| Ülőmagasság: | 46 cm |
| Váz színe: | Fekete |