AKORD - SJ. 0488 Steppelt Bársony Étkezőszék Szürke (AKO-CSJ-0488-GR)
0 / 5
0 / 5
Elegáns, steppelt kárpitozású étkezőszék puha bársony huzattal és fekete fém lábakkal. Modern és időtlen dizájn, amely tökéletes választás étkezőbe vagy nappaliba. Luxus és kényelem modern köntösbenAz AKORD SJ. 0488 étkezőszék a modern dizájn és a klasszikus kényelem tökéletes ötvözete. A szék rombusz mintás steppelt kárpitozása különleges megjelenést kölcsönöz, míg a puha bársony huzat kellemes tapintást biztosít. A fekete fém lábak stabil alapot nyújtanak és harmonikusan illeszkednek a szék összképéhez. A szék ergonomikus kialakítása és optimális méretei kiváló üléskomfortot biztosítanak. A prémium minőségű anyagok és a gondos kivitelezés garantálják a tartósságot. Előnyök
Elegáns steppelt kárpitozás, amely stílusos megjelenést biztosít
Puha bársony huzat a maximális kényelemért
Stabil, fekete fém lábak modern megjelenéssel
Főbb tulajdonságok
Kárpitozás: Prémium minőségű bársony anyag a tartós használatért
Ülésmag asság: Optimális 46 cm-es magasság a kényelmes használathoz
Teherbír s: Megbízható 130 kg-os teherbírás
Technikai adatokMéretek (Sz x Mé x Ma) 49 x 61 x 83 cmÜlőfelület méretei 44 x 40,5 cmÜlésmagasság 46 cmSúly 5,3 kgMaximális terhelhetőség 130 kgEmelje otthona stílusát ezzel a modern és kényelmes étkezőszékkel!
| Termék ID: | #1585153 |
| EAN kód: | 5907512211991 |
| Alap: | Acél |
| Anyaga: | Velúr |
| Arukereso.hu Export Category: | Étkezőszék |
| Csomag 1. Hosszúság (cm): | 75 |
| Csomag 1. Magasság (cm): | 52 |
| Csomag 1. Súly (kg): | 6,8 |
| Csomag 1. Szélesség (cm): | 35 |
| Csomagok száma: | 1 |
| Csomagolás hosszúsága (cm): | 75 |
| Csomagolás magassága (cm): | 35 |
| Csomagolás szélessége (cm): | 52 |
| Csomagolás térfogata (m3): | 0.1365 |
| Háttámla: | Velúr |
| Kárpit színe: | Szürke |
| Lábak típusa: | Kereszt |
| Maximális terhelhetőség: | 130 kg |
| Összekapcsolás: | SJ.0488 |
| Összeszerelés: | Összeszerelhető bútor |
| Szállítási hosszúság (cm): | 75 |
| Szállítási magasság (cm): | 35 |
| Szállítási súly (kg): | 6.8 |
| Szállítási szélesség (cm): | 52 |
| Szék magassága: | 83 cm |
| Szék teljes mélysége: | 59 cm |
| Szék teljes szélessége: | 49 cm |
| Székek száma a készletben: | 1 |
| Szín: | Szürke |
| Teljes súly: | 6,80 kg |
| Termék súlya: | 5,3 kg |
| Típusnév: | Sj-0488-Szek-Szurke |
| Ülőfelület mélysége: | 40,5 cm |
| Ülőfelület szélessége: | 44 cm |
| Ülőmagasság: | 46 cm |
| Váz színe: | Fekete |