AKORD - SJ. 054 Glamour Bársony Étkezőszék Fekete Steppelt 4 darabos (AKO-4xCSJ-054-BL)
0 / 5
0 / 5
Elegáns, steppelt kárpitozású étkezőszék szett fekete bársony huzattal és fém lábakkal. A modern dizájn és a kényelmes kialakítás tökéletes választássá teszi éttermekbe és otthoni étkezőkbe egyaránt. Luxus és kényelem modern köntösbenAz AKORD SJ. 054 étkezőszék kollekció a modern eleganciát ötvözi a praktikus kialakítással. A fekete bársony kárpitozás és a steppelt háttámla nem csak szemet gyönyörködtető, de rendkívül kényelmes is. A karcsú, fekete fémlábak stabil alapot biztosítanak, miközben könnyedséget kölcsönöznek a dizájnnak. Ez a négyes szett tökéletes választás azoknak, akik stílusos és időtálló bútorokat keresnek otthonukba. Előnyök
Prémium minőségű bársony kárpitozás a maximális kényelemért
Stílusos steppelt háttámla az elegáns megjelenésért
Stabil, fekete fémlábak a tartós használhatóságért
Főbb tulajdonságok
Kárpitozás: Puha tapintású, strapabíró bársony anyag
Szerkezet: Masszív acél váz és lábak
Teherbírás: 130 kg maximális terhelhetőség
Technikai adatokMéretek (Sz x Mé x Ma) 50 x 59 x 89 cmÜlésmagasság 46 cmÜlőfelület mérete 44 x 46 cmSzett súlya 27,6 kgDarabszám 4 dbEmelje otthona eleganciáját ezzel a stílusos székszetttel!
| Termék ID: | #1585869 |
| EAN kód: | 5907512217535 |
| Alap: | Acél |
| Anyaga: | Velúr |
| Arukereso.hu Export Category: | Étkezőszék |
| Csomag 1. Hosszúság (cm): | 100 |
| Csomag 1. Magasság (cm): | 70 |
| Csomag 1. Súly (kg): | 32,2 |
| Csomag 1. Szélesség (cm): | 58 |
| Csomagok száma: | 1 |
| Csomagolás hosszúsága (cm): | 100 |
| Csomagolás magassága (cm): | 58 |
| Csomagolás szélessége (cm): | 70 |
| Csomagolás térfogata (m3): | 0.406 |
| Háttámla: | Velúr |
| Kárpit színe: | Fekete |
| Lábak típusa: | Kereszt |
| Maximális terhelhetőség: | 130 kg |
| Összekapcsolás: | 4x SJ.054 |
| Összeszerelés: | Összeszerelhető bútor |
| Szállítási hosszúság (cm): | 100 |
| Szállítási magasság (cm): | 58 |
| Szállítási súly (kg): | 32.2 |
| Szállítási szélesség (cm): | 70 |
| Szék magassága: | 89 cm |
| Szék teljes mélysége: | 59 cm |
| Szék teljes szélessége: | 50 cm |
| Székek száma a készletben: | 4 |
| Szín: | Fekete |
| Teljes súly: | 32,20 kg |
| Termék súlya: | 27,6 kg |
| Típusnév: | 4x-Sj-054-Fekete-Szek |
| Túlméretes termék: | Igen |
| Ülőfelület mélysége: | 46 cm |
| Ülőfelület szélessége: | 44 cm |
| Ülőmagasság: | 46 cm |
| Váz színe: | Fekete |