AKORD - SJ. 082 Bársony Étkezőszék Karfás Palackzöld (AKO-CSJ-082-BG)
0 / 5
0 / 5
Elegáns, steppelt kárpitozású étkezőszék karfákkal, amely palackzöld bársony kárpitozással és fekete fém lábakkal készült. Tökéletes választás modern és klasszikus étkező vagy nappali terekbe. Luxus és kényelem egy időtlen dizájnbanAz AKORD SJ. 082 étkezőszék a modern elegancia és a praktikus kényelem tökéletes ötvözete. A palackzöld bársony kárpitozás és a steppelt mintázat különleges megjelenést kölcsönöz, míg az ergonomikus kialakítás és a karfa maximális kényelmet biztosít. A fekete fém lábak stabil alapot és időtálló megjelenést nyújtanak. Ez a szék tökéletesen illeszkedik mind modern, mind klasszikus enteriőrökbe, és kiváló választás étkezőbe vagy nappaliba egyaránt. Előnyök
Luxus megjelenés a steppelt kárpitozásnak és az elegáns vonalvezetésnek köszönhetően
Kiváló kényelem a párnázott ülőfelületnek és a karfáknak köszönhetően
Tartós konstrukció, 130 kg teherbírással
Főbb tulajdonságok
Bársony kárpitozás: Kellemes tapintás és elegáns megjelenés
Steppelt dizájn: Időtlen és luxus megjelenés
Fém lábszerkezet: Stabil tartás és modern megjelenés
Technikai adatokMéretek (Sz x Mé x Ma) 55 x 58,5 x 81 cmÜlésmagasság 49 cmÜlőfelület mérete 41 x 41 cmTeherbírás 130 kgSúly 14,2 kgEmelje otthona eleganciáját ezzel a gyönyörű étkezőszékkel!
| Termék ID: | #1585100 |
| EAN kód: | 5901738169999 |
| Alap: | Acél |
| Anyaga: | Velúr |
| Arukereso.hu Export Category: | Étkezőszék |
| Csomag 1. Hosszúság (cm): | 70 |
| Csomag 1. Magasság (cm): | 51 |
| Csomag 1. Szélesség (cm): | 53 |
| Csomagok száma: | 1 |
| Csomagolás hosszúsága (cm): | 70 |
| Csomagolás magassága (cm): | 51 |
| Csomagolás szélessége (cm): | 53 |
| Csomagolás térfogata (m3): | 0.18921 |
| Háttámla: | Velúr |
| Kárpit színe: | Palackzöld |
| Lábak típusa: | Egyenes |
| Maximális terhelhetőség: | 130 kg |
| Összekapcsolás: | CSJ082 |
| Szállítási hosszúság (cm): | 70 |
| Szállítási magasság (cm): | 51 |
| Szállítási súly (kg): | 15.1 |
| Szállítási szélesség (cm): | 53 |
| Szék magassága: | 81 cm |
| Szék teljes mélysége: | 58,5 cm |
| Szék teljes szélessége: | 55 cm |
| Székek száma a készletben: | 2 |
| Szín: | Palackzöld |
| Termék súlya: | 14,2 kg |
| Típusnév: | 2x-Sj-082-Szek-Palackzold |
| Ülőfelület mélysége: | 41 cm |
| Ülőfelület szélessége: | 41 cm |
| Ülőmagasság: | 49 cm |
| Váz színe: | Fekete |