AKORD - SJ. 17 Bársony Étkezőszék Fekete Steppelt (AKO-CSJ-17-BL)
0 / 5
0 / 5
Elegáns, steppelt kialakítású bársony étkezőszék fekete acél lábakkal. Modern és időtlen dizájn, amely tökéletes kényelmet biztosít az étkezőben vagy a nappaliban. Luxus és kényelem modern köntösbenAz AKORD SJ. 17 étkezőszék a modern dizájn és a klasszikus elegancia tökéletes ötvözete. A puha, steppelt bársonykárpit és a karcsú fekete acél lábak harmonikus egységet alkotnak. A szék ergonomikus kialakítása és a gondosan kidolgozott részletek teszik ezt a bútordarabot különlegessé. A fekete bársony kárpitozás nem csak esztétikus, de kellemes tapintású és tartós is. A szék tökéletes választás modern étkezőkbe vagy elegáns nappalikba. Előnyök
Steppelt kárpitozás a maximális kényelemért és elegáns megjelenésért
Stabil, fekete acél lábszerkezet a tartós használatért
Ergonomikus ülőfelület az optimális üléspozícióért
Főbb tulajdonságok
Bársony kárpit: Kellemes tapintású és könnyen tisztítható felület
Acél váz: 125 kg teherbírás a masszív szerkezetnek köszönhetően
Steppelt kialakítás: Elegáns megjelenés és fokozott kényelem
Technikai adatokMéretek (Sz x Mé x Ma) 44 x 51,5 x 77 cmÜlésmagasság 47 cmÜlőfelület mérete 30 x 35,5 cmSúly 4 kgTeherbírás 125 kgEmelje otthona stílusát ezzel a modern és kényelmes étkezőszékkel!
| Termék ID: | #1585154 |
| EAN kód: | 5907512216064 |
| Alap: | Acél |
| Anyaga: | Velúr |
| Arukereso.hu Export Category: | Étkezőszék |
| Csomag 1. Hosszúság (cm): | 50 |
| Csomag 1. Magasság (cm): | 48 |
| Csomag 1. Súly (kg): | 5,5 |
| Csomag 1. Szélesség (cm): | 47 |
| Csomagok száma: | 1 |
| Csomagolás hosszúsága (cm): | 50 |
| Csomagolás magassága (cm): | 47 |
| Csomagolás szélessége (cm): | 48 |
| Csomagolás térfogata (m3): | 0.1128 |
| Háttámla: | Velúr |
| Kárpit színe: | Fekete |
| Lábak típusa: | Egyenes |
| Maximális terhelhetőség: | 125 kg |
| Összekapcsolás: | SJ.17 |
| Összeszerelés: | Összeszerelhető bútor |
| Szállítási hosszúság (cm): | 50 |
| Szállítási magasság (cm): | 47 |
| Szállítási súly (kg): | 5.5 |
| Szállítási szélesség (cm): | 48 |
| Szék magassága: | 77 cm |
| Szék teljes mélysége: | 51,5 cm |
| Szék teljes szélessége: | 44 cm |
| Székek száma a készletben: | 1 |
| Szín: | Fekete |
| Teljes súly: | 5,50 kg |
| Termék súlya: | 4 kg |
| Típusnév: | Sj-17-Fekete-Szek |
| Ülőfelület mélysége: | 35,5 cm |
| Ülőfelület szélessége: | 30 cm |
| Ülőmagasság: | 47 cm |
| Váz színe: | Fekete |