AKORD - SJ. 17 Bársony Étkezőszék Palackzöld Steppelt 4 darabos szett (AKO-4xCSJ-17-BG)
0 / 5
0 / 5
Elegáns, steppelt kialakítású bársony étkezőszék szett, amely négy darab palackzöld színű, modern vonalvezetésű széket tartalmaz. A fekete fémlábak és a puha bársonykárpit tökéletes kombinációja stílusos megjelenést kölcsönöz bármely étkezőnek vagy nappalinek. Luxus és kényelem modern köntösbenA négy darabos AKORD SJ. 17 étkezőszék szett a modern design és a klasszikus elegancia tökéletes ötvözete. A palackzöld bársonykárpit és a steppelt kialakítás luxus megjelenést kölcsönöz, míg a fekete fémlábak időtlen stílust biztosítanak. A székek ergonomikus kialakítása és a puha kárpitozás maximális kényelmet nyújt az étkezések során. Ez a szék kollekció tökéletes választás azoknak, akik szeretnék feldobni étkezőjüket vagy nappalijukat egy stílusos és kényelmes ülőgarnitúrával. Előnyök
Elegáns steppelt kialakítás, amely kiemeli a szék luxus megjelenését
Strapabíró bársonykárpit, amely kellemes tapintású és könnyen tisztítható
Modern, fekete fémlábak, amelyek stabilitást és időtlen megjelenést biztosítanak
Főbb tulajdonságok
Kárpitozás: Prémium minőségű bársony anyag a maximális kényelemért
Szerkezet: Stabil fémváz és lábak a hosszú élettartamért
Design: Steppelt háttámla az egyedi megjelenésért
Technikai adatokMéretek (Sz x Mé x Ma) 44 x 51,5 x 77 cmÜlésmagasság 47 cmTeherbírás 125 kgSzék súlya 4 kgCsomag mérete 88 x 58 x 57 cmVarázsolja stílusossá otthonát ezzel a modern étkezőszék szettel!
| Termék ID: | #1586119 |
| EAN kód: | 5907512216736 |
| Alap: | Acél |
| Anyaga: | Velúr |
| Arukereso.hu Export Category: | Étkezőszék |
| Csomag 1. Hosszúság (cm): | 88 |
| Csomag 1. Magasság (cm): | 57 |
| Csomag 1. Súly (kg): | 19,1 |
| Csomag 1. Szélesség (cm): | 58 |
| Csomagok száma: | 1 |
| Csomagolás hosszúsága (cm): | 88 |
| Csomagolás magassága (cm): | 57 |
| Csomagolás szélessége (cm): | 58 |
| Csomagolás térfogata (m3): | 0.290928 |
| Háttámla: | Velúr |
| Kárpit színe: | Palackzöld |
| Lábak típusa: | Egyenes |
| Maximális terhelhetőség: | 125 kg |
| Összekapcsolás: | 4x SJ.17 |
| Összeszerelés: | Összeszerelhető bútor |
| Szállítási hosszúság (cm): | 88 |
| Szállítási magasság (cm): | 57 |
| Szállítási súly (kg): | 19.1 |
| Szállítási szélesség (cm): | 58 |
| Szék magassága: | 77 cm |
| Szék teljes mélysége: | 51,5 cm |
| Szék teljes szélessége: | 44 cm |
| Székek száma a készletben: | 4 |
| Szín: | Palackzöld |
| Teljes súly: | 19,10 kg |
| Termék súlya: | 16 kg |
| Típusnév: | 4x-Sj-17-Palackzold-Szek |
| Ülőfelület mélysége: | 35,5 cm |
| Ülőfelület szélessége: | 30 cm |
| Ülőmagasság: | 47 cm |
| Váz színe: | Fekete |