AKORD - SJ. 17 Bársony Étkezőszék Púderrózsaszín Steppelt (AKO-CSJ-17-PP)
0 / 5
0 / 5
Elegáns, steppelt kialakítású bársony étkezőszék fekete fémlábakkal. A púderrózsaszín bársony kárpitozás és a modern dizájn tökéletes kombinációja otthona stílusos kiegészítőjeként szolgál. Luxus és kényelem modern köntösbenAz AKORD SJ. 17 étkezőszék a modern dizájn és a klasszikus elegancia tökéletes ötvözete. A púderrózsaszín bársony kárpitozás és a steppelt kialakítás különleges megjelenést kölcsönöz a széknek. A fekete fémlábak stabil alapot biztosítanak, míg az ergonomikus kialakítás maximális kényelmet nyújt. A szék kiváló minőségű anyagokból készült, és akár 125 kg terhelést is elbír. A welur kárpitozás kellemes tapintású és könnyen tisztítható. Előnyök
Stílusos megjelenés a steppelt kárpitozásnak köszönhetően
Kiváló minőségű bársony anyag a maximális kényelemért
Stabil, fekete fémlábak modern megjelenéssel
Főbb tulajdonságok
Kárpitozás: Puha, kellemes tapintású bársony anyag
Szerkezet: Erős fémváz fekete színben
Kialakítás: Ergonomikus, steppelt háttámla és ülőfelület
Technikai adatokMéretek (Sz x Mé x Ma) 44 x 51,5 x 77 cmÜlésmagasság 47 cmÜlőfelület mérete 30 x 35,5 cmTeherbírás 125 kgSúly 4 kgVálassza ezt a stílusos széket otthona modern kiegészítőjeként!
| Termék ID: | #1585728 |
| EAN kód: | 5907512216040 |
| Alap: | Acél |
| Anyaga: | Velúr |
| Arukereso.hu Export Category: | Étkezőszék |
| Csomag 1. Hosszúság (cm): | 50 |
| Csomag 1. Magasság (cm): | 48 |
| Csomag 1. Súly (kg): | 5,5 |
| Csomag 1. Szélesség (cm): | 47 |
| Csomagok száma: | 1 |
| Csomagolás hosszúsága (cm): | 50 |
| Csomagolás magassága (cm): | 47 |
| Csomagolás szélessége (cm): | 48 |
| Csomagolás térfogata (m3): | 0.1128 |
| Háttámla: | Velúr |
| Kárpit színe: | Rózsaszín |
| Lábak típusa: | Egyenes |
| Maximális terhelhetőség: | 125 kg |
| Összekapcsolás: | SJ.17 |
| Összeszerelés: | Összeszerelhető bútor |
| Szállítási hosszúság (cm): | 50 |
| Szállítási magasság (cm): | 47 |
| Szállítási súly (kg): | 5.5 |
| Szállítási szélesség (cm): | 48 |
| Szék magassága: | 77 cm |
| Szék teljes mélysége: | 51,5 cm |
| Szék teljes szélessége: | 44 cm |
| Székek száma a készletben: | 1 |
| Szín: | Rózsaszín |
| Teljes súly: | 5,50 kg |
| Termék súlya: | 4 kg |
| Típusnév: | Sj-17-Puderrozsaszin-Szek |
| Ülőfelület mélysége: | 35,5 cm |
| Ülőfelület szélessége: | 30 cm |
| Ülőmagasság: | 47 cm |
| Váz színe: | Fekete |