AKORD - SJ. 17 Bársony Étkezőszék Üvegzöld Steppelt (AKO-CSJ-17-BG)
0 / 5
0 / 5
Elegáns, steppelt kialakítású bársony étkezőszék fekete fém lábakkal. Modern vonalvezetésű, kényelmes ülőfelülettel rendelkező szék, amely tökéletes választás étkezőbe vagy nappaliba. Stílusos kényelem modern köntösbenAz AKORD SJ. 17 étkezőszék a modern design és a kényelem tökéletes ötvözete. A puha, üvegzöld bársony kárpitozás és a steppelt kialakítás elegáns megjelenést kölcsönöz, míg az ergonomikus forma maximális kényelmet biztosít. A fekete fém lábak stabil alapot nyújtanak és harmonikusan illeszkednek a szék dizájnjához. Ez a szék kiváló választás mind modern, mind klasszikus enteriőrökbe, köszönhetően időtlen designjának és prémium anyaghasználatának. Előnyök
Steppelt kialakítás a fokozott kényelem és elegáns megjelenés érdekében
Tartós, könnyen tisztítható bársony kárpitozás
Stabil, modern megjelenésű fém lábszerkezet
Főbb tulajdonságok
Kárpitozás: Prémium minőségű bársony anyag a hosszú élettartamért
Ülésma gasság: Optimális 47 cm-es magasság a kényelmes használatért
Teherbír ás: Megbízható, 125 kg-os teherbírás
Technikai adatokMéretek (Sz x Mé x Ma) 44 x 51,5 x 77 cmÜlőfelület méretei 30 x 35,5 cmSúly 4 kgAnyag Bársony, fémTeherbírás 125 kgVálassza az elegáns kényelmet - rendelje meg most ezt a stílusos étkezőszéket!
| Termék ID: | #1586634 |
| EAN kód: | 5907512216057 |
| Alap: | Acél |
| Anyaga: | Velúr |
| Arukereso.hu Export Category: | Étkezőszék |
| Csomag 1. Hosszúság (cm): | 50 |
| Csomag 1. Magasság (cm): | 48 |
| Csomag 1. Súly (kg): | 5,5 |
| Csomag 1. Szélesség (cm): | 47 |
| Csomagok száma: | 1 |
| Csomagolás hosszúsága (cm): | 50 |
| Csomagolás magassága (cm): | 47 |
| Csomagolás szélessége (cm): | 48 |
| Csomagolás térfogata (m3): | 0.1128 |
| Háttámla: | Velúr |
| Kárpit színe: | Palackzöld |
| Lábak típusa: | Egyenes |
| Maximális terhelhetőség: | 125 kg |
| Összekapcsolás: | SJ.17 |
| Összeszerelés: | Összeszerelhető bútor |
| Szállítási hosszúság (cm): | 50 |
| Szállítási magasság (cm): | 47 |
| Szállítási súly (kg): | 5.5 |
| Szállítási szélesség (cm): | 48 |
| Szék magassága: | 77 cm |
| Szék teljes mélysége: | 51,5 cm |
| Szék teljes szélessége: | 44 cm |
| Székek száma a készletben: | 1 |
| Szín: | Palackzöld |
| Teljes súly: | 5,50 kg |
| Termék súlya: | 4 kg |
| Típusnév: | Sj-17-Szek-Palackzold |
| Ülőfelület mélysége: | 35,5 cm |
| Ülőfelület szélessége: | 30 cm |
| Ülőmagasság: | 47 cm |
| Váz színe: | Fekete |