AKORD - SJ. 33 Bársony Steppelt Étkezőszék Szürke (AKO-CSJ-33-GR)
0 / 5
0 / 5
Elegáns, steppelt kárpitozású étkezőszék puha bársony huzattal és fekete acél lábakkal. Tökéletes választás modern és klasszikus étkező vagy nappali terekbe egyaránt. Luxus és kényelem egy modern étkezőszékbenAz AKORD SJ. 33 étkezőszék a modern design és a klasszikus kényelem tökéletes ötvözete. A szék steppelt bársony kárpitozása nem csak szemet gyönyörködtető, de rendkívül kényelmes is. A fekete acél lábak stabil alapot biztosítanak, míg az ergonomikus kialakítás hosszú távú kényelmet garantál. Ez a szék tökéletesen illeszkedik mind modern, mind klasszikus enteriőrökbe, köszönhetően időtlen dizájnjának és prémium anyaghasználatának. Előnyök
Elegáns steppelt kárpitozás, amely stílusos megjelenést kölcsönöz
Kiváló minőségű bársony anyag a maximális kényelemért
Stabil, fekete acél lábak hosszú élettartamot biztosítanak
Főbb tulajdonságok
Ergonomikus kialakítás: Optimális ülésmagasság és háttámla dőlésszög
Steppelt kárpitozás: Elegáns megjelenés és extra kényelem
Teherbírás: Akár 125 kg-ig terhelhető
Technikai adatokMéretek (Sz x Mé x Ma) 50 x 58,5 x 90 cmÜlésmagasság 49 cmSúly 5,7 kgAnyag Bársony, AcélSzín Szürke, Fekete lábakEmelje otthona stílusát ezzel a modern és kényelmes étkezőszékkel!
| Termék ID: | #1585519 |
| EAN kód: | 5907512216170 |
| Alap: | Acél |
| Anyaga: | Velúr |
| Arukereso.hu Export Category: | Étkezőszék |
| Háttámla: | Velúr |
| Kárpit színe: | Szürke |
| Lábak típusa: | Egyenes |
| Maximális terhelhetőség: | 125 kg |
| Összekapcsolás: | SJ.33 |
| Összeszerelés: | Összeszerelhető bútor |
| Szállítási súly (kg): | 6.1 |
| Szék magassága: | 90 cm |
| Szék teljes mélysége: | 58,5 cm |
| Szék teljes szélessége: | 50 cm |
| Székek száma a készletben: | 1 |
| Szín: | Szürke |
| Termék súlya: | 5,7 kg |
| Típusnév: | Sj-33-Szurke-Szek |
| Ülőfelület mélysége: | 43 cm |
| Ülőfelület szélessége: | 50 cm |
| Ülőmagasság: | 49 cm |
| Váz színe: | Fekete |