Elvira szék Fekete 4 db (SAJIM5907656700108FS)
0 / 5
0 / 5
A csomag 4 darab széket tartalmaz! Kölcsönözzön konyhájának stílust és könnyed eleganciát. A szék minden bizonnyal nemcsak a konyha dísze lesz, hanem az irodában, váróteremben vagy étteremben is remekül mutat majd. Tipikus jellemzője ennek bútornak a magas komfort ülés közben, a tartósság, és a műbőr könnyű tisztíthatósága. A finom megjelenés és az alacsony súly ellenére a kárpitozott székek rendkívül stabilak és tartósak. A gyémánt hatású díszek már csak a hab a tortán, fényűző kinézetet biztosít a már előkelő székeknek. Ezek a székek szinte vonzani fogják a vendégeket, családtagokat vagy barátokat modern megjelenésükkel. Előnyök: Elegáns dizájn díszítéssel, csillogó gombok formájában Párnázott ülőke és háttámla Tartós műbőr Alacsony tömeg, nagy teherbírás Egyszerűen tisztítható Univerzális és kombinálható PVC dugókkal rögzített széklábak a padló karcolódásának megakadályozására Gyors és egyszerű összeszerelés szín: fekete
| Termék ID: | #1585087 |
| Anyag: | Műbőr |
| Láb anyaga: | Rozsdamentes acél |
| Magasság: | 98 cm |
| Mélység: | 40 cm |
| Stílus: | Modern |
| Szélesség: | 42 cm |
| Szín: | Fekete |
| Teherbírás: | 120 kg |
| Típus: | Kárpitozott |