Halmar - Amelia étkezőszék, fehér / ezüst
0 / 5
0 / 5
Az Amelia étkezőszék kiváló választás modern konyhákba vagy étkezőkbe. Modern dizájnja különösen lenyűgözi majd, és éttermek, szállodák vagy kávézók belsejébe is ajánljuk. A szék egy stabil konstrukciós fém talp formájában, mely króm színben készül. Az ülés és a háttámla kellemes eco-bőrrel van kárpitozva. Az Amelia étkezőszék akár 100 kg-os teherbírással rendelkezik, és kidolgozásának köszönhetően az Ön konyhája vagy az étkező stílust kap. Az Amelia fő előnyei szék Az étkezőszék modern étkezőbe is alkalmas A fém talp kiváló stabilitást biztosít. Az ülés és a háttámla öko-kárpitozott bőr Az étkezőszék teherbírása 100 kg
| Termék ID: | #1585659 |
| Az alap anyaga: | fém |
| Az ülés anyaga: | bőr |
| Az ülés szélessége: | 43 cm |
| Az ülésmélység: | 42 cm |
| Egymásra rakható: | nem |
| Garancia: | 5 év |
| Háttámla magassága: | 48 cm |
| Magasság: | 96 cm |
| Mélység: | 43 cm |
| Szélesség: | 57 cm |
| Szín: | fehér |
| Teherbírás: | 100 kg |
| Ülésmagasság: | 48 cm |