Halmar - András étkezőszék, szürke
0 / 5
0 / 5
Andras étkezőszék Az András étkezőszék úgy néz ki, mint egy tisztességes kialakítású fotel. Ízlésesen kiegészíti a hagyományosan berendezett belső teret, de nem vész el a modern étkezőben vagy előcsarnokban. Az ülés, a háttámla és a karfa szövettel borított szokatlan textúrájú, amibe biztosan beleszeretsz. A szék lábai fekete porszórt acélból készülnek, így karcsú megjelenésük ellenére 120 kg-ig bírja. Az András étkezőszék méretei Ülésmagasság: 48 cm Szélesség: 68 cm Mélység: 62 cm Magasság: > 83 cm Kartámasz magassága: 20 cmKényelemben érezze magát az András széken
| Termék ID: | #1585498 |
| Az alap anyaga: | fém |
| Az ülés anyaga: | szövet |
| Az ülés szélessége: | 44 cm |
| Az ülésmélység: | 45 cm |
| Egymásra rakható: | nem |
| Garancia: | 5 év |
| Háttámla magassága: | 35 cm |
| Magasság: | 83 cm |
| Mélység: | 68 cm |
| Szélesség: | 62 cm |
| Szín: | szürke |
| Teherbírás: | 120 kg |
| Ülésmagasság: | 48 cm |