Halmar - Bello étkezőszék, szürke / fekete
0 / 5
0 / 5
Bello étkezőszék A Bello étkezőszék otthoni étkezőasztalnál és kereskedelmi helyiségekben is használható, például éttermekben, színekben és kávézók. Felépítése egy tökéletesen stabil, porszórt acél alapból és egy párnázott háttámlás ülésből áll. Ezenkívül a széket kellemes tapintású és kényelmes ülő anyag borítja. A Bello modell maximális teherbírása 120 kg. A Bello szék fő előnyei Kényelmes párnázott ülés háttámlával Erős púder- bevonatos acél alap Elegáns kialakítás Otthoni és kereskedelmi helyiségekben való használat Teherbírás 120 kg
| Termék ID: | #1585812 |
| Az alap anyaga: | fém |
| Az ülés anyaga: | szövet |
| Az ülés szélessége: | 45 cm |
| Az ülésmélység: | 44 cm |
| Egymásra rakható: | nem |
| Garancia: | 5 év |
| Háttámla magassága: | 37 cm |
| Magasság: | 84 cm |
| Mélység: | 56 cm |
| Szélesség: | 61 cm |
| Szín: | szürke |
| Teherbírás: | 120 kg |
| Ülésmagasság: | 47 cm |