Halmar - Cedric étkezőszék, szürke / fekete
0 / 5
0 / 5
Cedric étkezőszék A Cedric étkezőszék különösen alkalmas konyhája, étkezője, de akár étterem, ill. egyéb üzlethelyiség. Fényűző megjelenését emeli a bársonyszövetből készült huzat, mely nagyon kellemes tapintású, és a háttámlán is hatékonyan varrott. Ráadásul ez ahuzat a szék lábaira is átkerül, ami nagyon érdekesen néz ki, és egy teljesen más szintre emeli a széket. A párnázott és lekerekített háttámla egy csipetnyi karfával maximális kényelmet biztosít. A szék erős lábai biztosítják a stabilitást. Cedric étkezőszék
| Termék ID: | #1585584 |
| Az ülés anyaga: | szövet |
| Egymásra rakható: | nem |
| Garancia: | 5 év |
| Magasság: | 86 cm |
| Mélység: | 57 cm |
| Szélesség: | 55 cm |
| Szín: | szürke |
| Teherbírás: | 120 kg |
| Ülésmagasság: | 48 cm |