Halmar - Genesis étkezőszék, fehér / ezüst
0 / 5
0 / 5
A Genesis étkezőszék kiváló választás modern konyhákba vagy étkezőkbe. Modern dizájnja különösen lenyűgözi majd, és éttermek, szállodák vagy kávézók belsejébe is ajánljuk. A szék egy stabil konstrukciós fém talp formájában, mely króm színben készül. Az ülés és a háttámla kellemes ökobőrrel van kárpitozva. A Genesis étkezőszék akár 100 kg-os teherbírással is rendelkezik, és a kidolgozásának köszönhetően az Ön a konyha vagy az étkező stílust kap. A fő előnyök a Genesis szék Az étkezőszék modern étkezőbe is alkalmas A fém talp kiváló stabilitást biztosít. Az ülés és a háttámla környezetbarát bőrből készült Az étkezőszék teherbírása 100 kgGenesis étkezőszék
| Termék ID: | #1585984 |
| Az alap anyaga: | fém |
| Az ülés anyaga: | bőr |
| Az ülés szélessége: | 42 cm |
| Az ülésmélység: | 44 cm |
| Egymásra rakható: | nem |
| Garancia: | 5 év |
| Háttámla magassága: | 55 cm |
| Magasság: | 103 cm |
| Mélység: | 42 cm |
| Szélesség: | 55 cm |
| Szín: | fehér |
| Teherbírás: | 100 kg |
| Ülésmagasság: | 48 cm |