Halmar - Heaven étkezőszék, fehér / ezüst
0 / 5
0 / 5
Heaven étkezőszék A Heaven faszék tökéletesen illeszkedik vendéglátáshoz és éttermi létesítményekhez. Azonban még otthon, az étkezőben sem hoz zavarba. Kiépítése króm felületű acél lábakból és hajlított rétegelt lemezből készült háttámlás ülésből áll. A lábak végein műanyag sapkák vannak, amelyek védik a padlót a karcolásoktól. A Heaven étkezőszékeket bontva szállítjuk. De az összeszerelést a bal hátsóval is kezelheti. Teljes terhelhetősége 100 kg, súlya 4,5 kg. A mennyei szék röviden:Háttámla/ülés anyaga: rétegelt lemez Alapanyag: acél Teherbírás: 100 kg Tömeg: 4,5 kgA mennyország étkezőszék
| Termék ID: | #1585817 |
| Az alap anyaga: | fém |
| Az ülés anyaga: | fa |
| Az ülés szélessége: | 43 cm |
| Az ülésmélység: | 40 cm |
| Egymásra rakható: | nem |
| Garancia: | 5 év |
| Háttámla magassága: | 41 cm |
| Magasság: | 85 cm |
| Mélység: | 46 cm |
| Szélesség: | 47 cm |
| Szín: | fehér |
| Teherbírás: | 100 kg |
| Ülésmagasság: | 44 cm |