Halmar - K108 szánkótalpas étkezőszék
0 / 5
0 / 5
K108 fémvázas étkezőszék. Krómacél vázzal és textilbőr kárpittal készül. Részletek:
mérete 44,48, 96 cm (szélesség, mélység, magasság)
anyaga textilbőr, krómacél,
színe fehér,
súlya 9 kg,
Garancia 1 év
ez a modell ezen a cikkszámon az itt látható kivitelben és színben rendelhető.
lapra szerelten, kartondobozban, a szükséges tartozékokkal együtt szállítjuk
az összeszereléshez rajzos útmutatót adunk.
A rendelés teljesítése: (100 000. -Ft feletti vásárlás esetén az 20% előleg beérkezése után) 10-21 nap. Áru kiadás:
Rendelésre 1-3 hét.
Áru átvétel:
Személye sen az irodánkban: 1171 Budapest, Kispajtás u 1
Házhoz szállítás futárral.
Házhoz szállítás + összeszerelés Budapesten és környékén.
Egyedi szolgáltatás:
A nálunk vásárolt szinte összes bútor összeszerelését is tudjuk vállalni, előzetes időpont egyeztetés után. Ez a legmagasabb szintű összeszerelési garancia!
Lépjen velünk kapcsolatba bármilyen kérdése van termékeinket és szolgáltatásainkat illetően 8-17 óra között az alábbi telefonszámokon:
Te lefon:
06(1)445-0127
06(20)289-94-04
Amenny iben a fizetési módnál az utalást választja, várja meg az előlegszámlát, melyet e-mailen keresztül küldünk! A termékhez stílusában illő bútorokért nézzen körbe webáruházunkban!Áraink az ÁFÁ-t tartalmazzák és HUF-ban értendők. Ifjúsági és Gyerekágy webáruház - Gold Caffé Kft Web: www. halmarbutor. hu e-mail: caffegold1@gmail. com További információk és tanácsadás: office@goldcaffe. hu
| Termék ID: | #1585720 |
| Karfa: | Nincs |
| Lábak anyaga: | Fém |
| Magasság: | 96 cm |
| Mélység: | 48 cm |
| Mennyiség: | 1 db |
| Szélesség: | 44 cm |
| Ülőfelület anyaga: | Műbőr |