Halmar - Kamilla étkezőszék, barna / fekete
0 / 5
0 / 5
Kamilla étkezőszék Első pillantásra a Kamilla étkezőszék egyszerű és tetszetős kialakításával vonja magára a figyelmet. Főleg modern étkezőkben vagy céges konyhákban használható. Felépítése elegáns, barna színű ökobőrrel van bevonva, mely nagyon kellemes tapintású és kényelmes viselet. A 100 kg-os teherbírású szék általános stabilitását a porbevonatú, masszív rozsdamentes acél talp biztosítja. Mik az előnyei? Modern tervezési feldolgozás Alkalmas üzleti és otthoni használatra Kellemes öko bőrrel borított ülés és háttámla Szilárd rozsdamentes acél talp porszórt bevonattal Teherbírás 100 kg-ig ul>Kamilla étkezőszék
| Termék ID: | #1585725 |
| Az alap anyaga: | fém |
| Az ülés anyaga: | bőr |
| Az ülés szélessége: | 45 cm |
| Az ülésmélység: | 43 cm |
| Egymásra rakható: | nem |
| Garancia: | 5 év |
| Háttámla magassága: | 47 cm |
| Magasság: | 94 cm |
| Mélység: | 45 cm |
| Szélesség: | 57 cm |
| Szín: | barna |
| Teherbírás: | 100 kg |
| Ülésmagasság: | 47 cm |