Halmar - Lena étkezőszék, bézs / ezüst
0 / 5
0 / 5
A Lena étkezőszék kiváló választás modern konyhákba vagy étkezőkbe. Modern dizájnja különösen lenyűgözi majd, és éttermek, szállodák vagy kávézók belsejébe is ajánljuk. A szék egy stabil konstrukciós fém talp formájában, mely króm színben készül. Az ülés és a háttámla kellemes eco-bőrrel van kárpitozva, így mindig kényelmesen ülhet. A Lena étkezőszék akár 100 kg-os teherbírású, ill. Kidolgozásának köszönhetően stílusossá teszi konyháját vagy étkezőjét. A Lena szék fő előnyei Az étkezőszék modern étkezőbe is alkalmas A fém talp kiváló stabilitást biztosít Az ülés és a háttámla környezetbarát bőrrel van kárpitozva A szék terhelhetősége 100 kg li>Lena étkezőszék
| Termék ID: | #1585709 |
| Az alap anyaga: | fém |
| Az ülés anyaga: | bőr |
| Az ülés szélessége: | 43 cm |
| Az ülésmélység: | 44 cm |
| Egymásra rakható: | nem |
| Garancia: | 5 év |
| Háttámla magassága: | 54 cm |
| Magasság: | 101 cm |
| Mélység: | 43 cm |
| Szélesség: | 58 cm |
| Szín: | bézs |
| Teherbírás: | 100 kg |
| Ülésmagasság: | 47 cm |