Halmar - Lynch étkezőszék, szürke / fekete
0 / 5
0 / 5
Lynch étkezőszék A Lynch étkezőszék dizájner kiegészítője lesz konyhájának, étkezőjének vagy nappalijának. Az érintkező felületek kellemesanyagval vannak kárpitozva, az ülés háttámlája öko bőr borítású. A szék karcsú lábai készültek feketeporszórt acélból, aminek köszönhetően akár 120 kg teheret is elbírnak. Ezenkívül az alap forgatható, így könnyedén elérheti a borsszórót anélkül, hogy el kellene mozgatnia a széket. Méretek Lynch étkezőszékÜlésmagasság: 50 cm Szélesség: 57 cm Mélység:59 cm Magasság: 85 cmElegáns anyagkombináció
| Termék ID: | #1585881 |
| Az alap anyaga: | fém |
| Az ülés anyaga: | bőrszövet |
| Az ülés szélessége: | 44 cm |
| Az ülésmélység: | 45 cm |
| Egymásra rakható: | nem |
| Garancia: | 5 év |
| Háttámla magassága: | 35 cm |
| Magasság: | 85 cm |
| Mélység: | 57 cm |
| Szélesség: | 59 cm |
| Szín: | szürke |
| Teherbírás: | 120 kg |
| Ülésmagasság: | 50 cm |