Halmar - Medisen étkezőszék, fekete / fehér
0 / 5
0 / 5
A Medisen étkezőszék kiváló választás modern konyhákba vagy étkezőkbe. Modern dizájnja különösen lenyűgözi majd, és éttermek, szállodák vagy kávézók belsejébe is ajánljuk. A szék egy stabil konstrukciós fém talp formájában, mely króm színben készül. Az ülés és a háttámla kellemes eco-bőrrel van bevonva, így mindig kényelmesen ülhet. A Medisen étkezőszék teherbírása 130 kg, ill. feldolgozásának köszönhetően konyhája vagy étkezője stílust kap. A Medisen szék fő előnyei Az étkezőszék modern étkezőbe is alkalmas A fém talp kiváló stabilitást biztosít. Az ülés és a háttámla eco bőrrel kárpitozott Az étkezőszék teherbírása 130 kgMedisen étkezőszék
| Termék ID: | #1585150 |
| Az alap anyaga: | fém |
| Az ülés anyaga: | bőr |
| Az ülés szélessége: | 45 cm |
| Az ülésmélység: | 47 cm |
| Egymásra rakható: | nem |
| Garancia: | 5 év |
| Háttámla magassága: | 50 cm |
| Magasság: | 99 cm |
| Mélység: | 45 cm |
| Szélesség: | 58 cm |
| Szín: | fekete |
| Teherbírás: | 130 kg |
| Ülésmagasság: | 49 cm |