Halmar - Naomi étkezőszék, szürke
0 / 5
0 / 5
Naomi étkezőszék A Naomi étkezőszéket stabil felépítéséről és egyedülálló háttámla párnázatáról ismerheti fel. Szerény kialakítása alkalmassá teszi változatosan berendezett étkezőkbe és előcsarnokokba. Az ülés és a háttámla szövettel borított. A háttámlánál a kárpit a merevítők közé átszőtt csíkok formájában jelenik meg – ezek, akárcsak a szék lábai, porított acélból készültek, aranyfényben. Köszönjük A felhasznált anyagoknak és a jelentős lábtávolságnak köszönhetően a Naomi nagyon stabil, és akár 100 kg-ot is tart. A Naomi étkezőszék méreteiÜlésmagasság: 49 cm Szélesség: 57 cm Mélység: 60 cm li> Magasság: 79 cm li>Elegáns színkombináció
| Termék ID: | #1585908 |
| Az alap anyaga: | fém |
| Az ülés anyaga: | szövet |
| Az ülés szélessége: | 47 cm |
| Az ülésmélység: | 47 cm |
| Egymásra rakható: | nem |
| Garancia: | 5 év |
| Háttámla magassága: | 30 cm |
| Magasság: | 79 cm |
| Mélység: | 57 cm |
| Szélesség: | 60 cm |
| Szín: | szürke |
| Teherbírás: | 100 kg |
| Ülésmagasság: | 49 cm |