Halmar - Nayden étkezőszék, krém / dió
0 / 5
0 / 5
Nayden étkezőszékek A Nayden székek különösen vonzóak a klasszikus dizájn kedvelőinek – a színek és anyagok diszkrét kombinációja közvetlenül a retro stílusú étkezőkbe ajánlott. A szék lábai tömörfából, az ülőfelület szerkezete hajlított rétegelt lemezből készült - mindkettő diómintás. A szék 100 kg-os terhelést is elbír. A plüss anyaggal borított érintkezési felületek ízlésesen kontrasztot alkotnak a fa részekkel . Tényleg nem kell aggódnia a kényelem miatt. A Nayden étkezőszék méretei Ülésmagasság: 47 cm Szélesség: 48 cm Mélység: 53 cm Magasság: 84 cmCselekedjen egy klasszikus dizájnban
| Termék ID: | #1585975 |
| Az alap anyaga: | fa |
| Az ülés anyaga: | szövet |
| Az ülés szélessége: | 48 cm |
| Az ülésmélység: | 45 cm |
| Egymásra rakható: | nem |
| Garancia: | 5 év |
| Háttámla magassága: | 37 cm |
| Magasság: | 84 cm |
| Mélység: | 48 cm |
| Szélesség: | 59 cm |
| Szín: | krémdió |
| Teherbírás: | 100 kg |
| Ülésmagasság: | 47 cm |