Halmar - Noela étkezőszék, bordó / fekete
0 / 5
0 / 5
Noela étkezőszék Ez az étkezőszék konyhája, étkezője, esetleg étterem vagy kávézó dísze lesz. Kialakításának köszönhetően modern és dizájn üdvgé válik, amelyet különösen az igényes felhasználók értékelni fognak. A Noela étkezőszék porszórt acélból készültstabil konstrukciót kínál majd, amelyet a krómozott acélból készült, arany színű széklábak hatásos vége egészít ki. A háttámla és az ülés tartós szövettel kárpitozott. Az üléskényelmet a párnázott ülés fokozza. Az étkezőszék 100 kg-ig terhelhető. Mik az előnyei? Modern és dizájn dizájn Kereskedelmi terekbe és otthonokba is alkalmas Párnázott ülés és háttámla Hatékony arany részletek a szék lábain Vonzó színvilág Stabil acélszerkezet Terhelhetőség akár 100 kg-igÉtkezőszékek Noela
| Termék ID: | #1586131 |
| Az alap anyaga: | fém |
| Az ülés anyaga: | szövet |
| Az ülés szélessége: | 45 cm |
| Az ülésmélység: | 39 cm |
| Egymásra rakható: | nem |
| Garancia: | 5 év |
| Háttámla magassága: | 40 cm |
| Magasság: | 88 cm |
| Mélység: | 45 cm |
| Szélesség: | 48 cm |
| Szín: | piros |
| Teherbírás: | 100 kg |
| Ülésmagasság: | 48 cm |