Halmar - Tadeo étkezőszék, sötétszürke / bükkfa
0 / 5
0 / 5
A Tadeo étkezőszék kiváló választás modern konyhákba vagy étkezőkbe. Elegáns kidolgozásával különösen lenyűgöz, ezért éttermek, szállodák vagy kávézók belső terébe is ajánljuk. A szék egy stabil konstrukció négy láb formájában, amelyek tömör fémből készültek. Az ülés és a háttámla kellemes anyaggal kárpitozott, így biztosítva a kényelmes ülést. A Tadeo étkezőszék 120 kg-ig terhelhető és 3 színváltozatban érhető el. Bézs, világosszürke és sötétszürke színű. A Tadeo étkezőszék fő előnyei Az étkezőszék a modern terekbe illeszkedik A fém lábak kiváló stabilitást biztosítanak Kellemes ülés a szövetnek köszönhetően kárpit A szék 3 színben kaphatóÉtkezőszék Tadeo a készlet része
| Termék ID: | #1585471 |
| Az alap anyaga: | fém |
| Az ülés anyaga: | szövet |
| Az ülés szélessége: | 46 cm |
| Az ülésmélység: | 45 cm |
| Egymásra rakható: | nem |
| Garancia: | 5 év |
| Háttámla magassága: | 41 cm |
| Magasság: | 91 cm |
| Mélység: | 49 cm |
| Szélesség: | 56 cm |
| Szín: | sötét szürke |
| Teherbírás: | 120 kg |
| Ülésmagasság: | 50 cm |