Halmar - Tamra étkezőszék, szürke / fekete
0 / 5
0 / 5
Tamra étkezőszék A Tamra étkezőszék különösen jól illeszkedik a konyha, étkező modern belső terébe, de akár egy étteremben vagy más üzlethelyiségben. Lenyűgöző megjelenését a strapabíró, nagyon kellemes tapintású anyagból készült huzat fokozza. Ezen kívül a háttámla hátsó részében hatékonyan kombinálható varrott eco bőrrel, ami az egész széknek megfelelő eleganciát kölcsönöz. A párnázott ülés maximális kényelmet biztosít. A fém lábak biztosítják a szék teljes stabilitását. Tamra étkezőszék
| Termék ID: | #1585736 |
| Az alap anyaga: | fém |
| Az ülés anyaga: | szövet |
| Egymásra rakható: | nem |
| Garancia: | 5 év |
| Magasság: | 97 cm |
| Mélység: | 53 cm |
| Szélesség: | 54 cm |
| Szín: | feketeszürke |
| Teherbírás: | 100 kg |
| Ülésmagasság: | 46 cm |