Intenso - Étkező szék - bársony kárpitozott szék - Intenso R-07 (szürke)
0 / 5
0 / 5
Intenso R-07 prémium minőségű kárpítozott étkező szék kényelmes kartámasszal. A 49 cm széles ülés, valamint a kényelmesen döntött háttámla és karfa rendkívül kényelmes, ergonómikus pozíciót nyújt. A 7 cm vastag üléspárnázás extra kényelmet biztosít. Modern és időtlen dizájn, ami minden helyiségbe illeszkedik. Nagy teherbírású, állítható magasságú acél lábak. Teherbírás: 110 kg Külső szélesség: 62.5 cm Teljes magasság: 85 cm
| Termék ID: | #1585860 |
| Anyag: | Acél, Itaka plüss szövet |
| Csomagolás: | Szétszerelt állapotban, megerősített kartonpapír csomagolásban |
| deliveryTime: | 3 |
| Magasság: | 85 cm |
| Mélység: | 60 cm |
| Méret: | 62.5 x 60 x 85 cm |
| Szélesség: | 62.5 cm |
| Szín: | Szürke |
| Telepítési mód: | Padlóra |