Komforttéka - Dumbó fenyő szék "45cm" (pácolt: cseresznye)
0 / 5
0 / 5
Tömör fenyőből készült termék. Raktáron! Akár napokon belül is Önnél lehet! A bárszék a modern otthonok és vendéglátóipari egységek elengedhetetlen kiegészítője. A masszív váz és a kényelmes ülőfelület optimális kényelmet és tartósságot biztosít a felhasználóknak. Átmérője 33 cm, magassága 45 cm. Három méretben rendelhető. Natúr és cseresznye színben is kérhető. Pontos pácolási felárakról érdeklődjön telefonon kollégáinknál.
| Termék ID: | #1586175 |
| Anyaga: | Tömörfa |
| Fa anyaga: | Fenyő |
| Kategória: | Szék |
| Külső magassága: | 45 |
| Külső mélysége: | 33 |
| Külső szélessége: | 33 |
| Stílus: | Skandináv |
| Szín: | cseresznye |
| Termék magassága: | 45 cm |
| Termék mélysége: | 33 cm |
| Termék szélessége: | 33 cm |
| Válaszható szín: | cseresznye |