SIGNAL MEBLE - Azalia étkező szék, fekete
0 / 5
0 / 5
Azalia étkezőszékAz Azalia étkezőszék felülmúlhatatlan kényelmet és rugalmasságot hoz konyhájába, étkezőjébe szoba vagy étterem >. Zökkenőmentes interakciót és kényelmet biztosít Önnek és vendégeinek. A négylábú fém talp nemcsak tökéletes stabilitást garantál, hanem stílusossá is teszi a széket. Elegáns eco bőrvel borított, hatékony varrással borított üléssel kombinálva modern és ízléses darabot alkot. Az ülés párnázottsága közvetlenül arra ösztönöz, hogy leüljön. A 180°-os elfordítási lehetőséget és a szilárd kartámaszt is értékelni fogja. A szék szó szerint átölel, de nem korlátozza szabadságát. A karfák kényelmet nyújtanak a karjainak
| Termék ID: | #1586591 |
| Az alap anyaga: | fém |
| Az ülés anyaga: | bőr |
| Az ülés szélessége: | 42 cm |
| Az ülésmélység: | 44 cm |
| Garancia: | 5 év |
| Háttámla magassága: | 36 cm |
| Magasság: | 86 cm |
| Mélység: | 61 cm |
| Szélesség: | 58 cm |
| Szín: | fekete |
| Ülésmagasság: | 50 cm |